Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Starościn-Kolonia

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Starościn

Starościn(Starościn-Kolonia + 1 km)

199 000 zł2 564 m² 77,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej pow. 2564 m2. Powiat: lubartowski. Gmina: kamionka. Miejscowość: starościn. Działka leży przy drodze asfaltowej, jest płaska i ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Lublin(Starościn-Kolonia + 22 km)

798 000 zł89 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w niewielkiej odległości od Krakowskiego Przedmieścia. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pryszczowa Góra(Starościn-Kolonia + 3 km)

456 120 zł11 406 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w miejscowości Pryszczowa Góra o łącznej powierzchni 11 406 m . Nieruchomość charakteryzuje się dużym areałem, co daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Motorowa

Tatary,Lublin(Starościn-Kolonia + 22 km)

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Motorowej. W skład nieruchomości zaliczamy: 2 oddzielne pokoje (21m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Narutowicza

Lublin(Starościn-Kolonia + 22 km)

55 zł/m²300 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na wynajem przestronny lokal o powierzchni ok. 300m2 znajdujący się na III piętrze w zabytkowej kamienicy w samym sercu Lublina. Nieruchomość idealna pod biuro, pracownię, studio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Lisów

Lisów(Starościn-Kolonia + 16 km)

375 000 zł157,63 m² 2 378,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów gaz, kanalizacja, prąd I woda na działce Projekt indywidualny do wglądu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin(Starościn-Kolonia + 22 km)

707 130 zł72,90 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, w stanie deweloperskim, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Lublin

Bursaki,Lublin(Starościn-Kolonia + 22 km)

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 60 m2. Lokal położony na 2 piętrze w biurowcu w dzielnicy Bursaki Budynek po generalnym remoncie. Wykończony w wysokim standardzie. Cena 3000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin(Starościn-Kolonia + 22 km)

662 284 zł60,76 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-19, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Czuby Północne,Lublin(Starościn-Kolonia + 22 km)

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje z balkonem | Czuby Północne | gotowe do zamieszkania Na wynajem przytulne i odświeżone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Jutrzenki w Lublinie idealne dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Starościn-Kolonia,lubelskie

679 000 zł140 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:724 m²

Domy wolnostojące parterowe w stanie Deweloperskim o powierzchni 140 m2, na działce o pow.724 m2 w okolicy miejscowości Kawka. Na parterze 109,41 m2: -Wiatrołap 3,66 m2. -Kotłownia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij